تزریق ژل خط خنده در کرج

ژل خط خنده در کرج

ژل خط خنده در کرج

ژل خط خنده در کرج دارای موادی است که در بدن هر فردی یافت می شود از ژل خط خنده در کرج برای پر کردن خطوط عمیق خنده استفاده می شود.یکی از مواد مورد استفاده در ژل خط خنده درابتد کلاژن بوده است که به دلیل اینکه این ژل ماندگاری کمتری دارد وهمین طورحساسیت پوستی برای فرد ایجاد می کند عملا کنار گذاشته شده است .

 

تزریق ژل خط خنده در کرج

 

ماده دیگری که درژل خط خنده استفاده می شود اسید هیالورونیک است که انعطاف پذیری داشته است و نیمه عمر طولانی تری نسبت به دیگر مواد دارد. البته این نکته قابل توجه است که با افزایش سن میزان کلاژن و اسید هیالورونیک در پوست شما کاهش می یابد که این کاهش باعث شلی و کدری پوست می شود.

اما به طور کلی می توان گفت که خط خنده، خطی است که هنگام خندیدن روی صورت فرد مشخص می شود. این خطوط در بیشتر افراد از کنار بینی شروع شده و تا کنار دهان ادامه می یابد .خط خنده صورت فرد را نا زیبا می کند و باعث می شود فرد مسن تر به نظر بیاید. خط خنده به دلایل زیادی مانند افزایش سن، جویدن آدامس، مصرف سیگار، دخاینات ایجاد شود. یکی از راه های از بین بردن خط خنده تزریق ژل خط خنده درکرج می باشد.

نحوه تزریق ژل خنده در کرج چگونه انجام می شود

تزریق ژل خنده در کرج زمان کمی می برد واین تزریق به صورت سرپایی ودرمطب پزشک انجام می شود و در ابتد پزشک نقاط تزریق ژل رابرروی پوست تعیین می کند وپزشک با توجه به عمق خطوط میزان مشخصی ژل برای تزریق آماده می کند سپس با بی حسی موضعی محل مورد نظر را بی حس می کند سپس با استفاده از سوزن های بسیار ظریف تزریق ژل را انجام می دهد اما به طور کلی بسته به میزان تزریق پزشک برای تزریق ژل خنده در کرج به ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارد.

نحوه تزریق زل در کرج

احتمال کبودی یا تورم در تزریق ژل خنده در کرج در بیشتر موارد بسیار کم بوده وافراد بلافاصله بعد از تزریق می توانید مجددا فعالیت های روزمره خود را از سربگیرند. تزریق ژل خط خنده بهترین و تنها راه برای پر کردن و ترمیم خط خنده است.

مراقبت های لازم بعد از تزریق ژل خط خنده در کرج

– برای کاهش ورم بعد از تزریق ژل خط خنده بهتراست تا سه روز اول کمپرس یخ وبعد از آن می توانید از کمپرس گرم استفاده کنید.

-از مصرف زیاد نمک بعد از تزریق ژل خط خنده در کرج خوداری کنید.

– ناحیه تزریق را به هیچ عنوان ماساژ ندهید.

– تا سه هفته پس از تزریق ژل خط خنده در کرج  به سونا ، استخر و حمام ها طولانی نروید.

-بهتر است تا مدتی بعد ارز تزریق ژل خط خنده در کرج  از انجام فعالیت های سنگین ورزشی خودداری نماید.

نکات مورد توجه در تزریق ژل خط خنده در کرج

– به مدت ۲۴ ساعت از آرایش کردن خوددرای نماید.
– برای ثابت شدن ژل خط خنده در کرج تا سه روز کمتر صحبت کنید.

 

– تا جایی که امکان دارد بعد از تزریق ژل خط خنده  در کرج تا سه روز از خندیدن خودداری کنید.

-در صورت تجویز پزشک جهت پیشگیری از آلرژی و عفونت حتما آنتی بیوتیک و آنتی هیستامین استفاده کنید.

-تا سه روز  بعد از ژل خط خنده در کرج باید از یخ ، غذا و مایعات سرد استفاده کنید

-مصرف دخانیات و الکل باعث کاهش ماندگاری ژل خط خنده در کرج می شود.

چه مقدار ژل خط خنده در کرج تزریق می شود

مقدار ژل مصرفی در در جه اول به عمق خط خنده بستگی دارد. مثلا برای خط خنده خیلی عمیق پزشک از ژل‌های غلیظ به‌خصوص آنهایی که ماندگاری بیشتری دارند استفاده می کنند . بالعکس اگرعمق خط خنده کم باشد پزشک از ژل‌های رقیق‌تر و با دوام کمتر استفاده می کند.

ویژگی ژل رفع خط خنده

ویژگی ژل خوب در این است که بدنتان در برابر تزریق ژل واکنش نشان ندهد و همچنین پس از چند ماه تغییر شکل ندهد. قبل از تزریق ژل خنده در کرج از پزشک در مورد نوع و مارک ژلی که قرار است به شما تزریق شود سوال کنید زیرا ژل های با مارک های مختلف در بازار وجود دارد سعی کنید با تحقیق فراوان بهترین نوع برند و معتبرترین آنها را برای تزریق ژل خنده در کرج استفاده کنید. و به پزشکتان در این باره اعتماد داشته باشید.

عوارض تزریق ژل خط خنده در کرج

چه کسانی نباید تزریق ژل خط خنده در کرج  انجام دهند

-افرادی که سابقه حساسیت به تخم مرغ دارندبهتر است که تزریق ژل خط خنده در کرج انجام ندهند.
-افرادی که سابقه عفونت فعال پوستی مثل تب خال دارند نمی توانند تزریق ژل خط خنده در کرج ندهند.
-افرادی که ضعف سیستم ایمنی و سیستم انعقاد خون و داروهای مانند ضد انعقادی مثل وارفارین از قبیل ایندومتاسین ، آسپرین ، دیکلوفناک استفاده می کنند .

هزینه تزریق ژل خط خنده در کرج

قیمت تزریق ژل خط خنده در کرج بر اساس نوع و کیفیت ژل و حجم تزریق شده ژل محاسبه می شود. برند های آمریکایی بالاترین قیمت را دارند و برندهای اروپایی قیمت متوسطی دارند و ژل های چینی و کره ای پایین ترین قیمت را دارند. اما به طور کلی می توان گفت که قیمت تزریق ژل خط خنده در کرج  به میزان و مارک مواد تزریقی ، دستمزد پزشک ، تعداد جلسات مراجعه بستگی دارد .فرد باید قبل از انجام تزریق، ابتدا باید بهترین و مناسب ترین برند را به منظور تزریق ژل خنده در کرج انتخاب نماید. سپس با انتخاب نمونه کارهای پزشک و میزان رضایتمندی مراجعه کنندگان تحقیقاتی را انجام دهند.

عوارض تزریق ژل خط خنده درکرج چیست ؟

اگر شما به بهترین پزشک مراجعه کنید واز بهترین مارک ژل برای تزریق استفاده کنید هیچ خطری برای شما نخواهد داشت البته اغلب ژل‌هایی که دارای برند معتبرهستند تقریبا بی عارضه هستند.

هزینه تزریق ژل خط خنده در کرج

 

تزریق ژل خط خنده در کرج عوارض کوتاه مدتی دارد که در بیشتر موارد در دو تا سه روز اوایل تزریق ژل خط خنده در کرج  ممکن است به وجود بیایید اما پس از چند روز از بین می رود این عوارض شامل تورم و التهاب محل تزریق یا حتی کبودی و خون مردگی محل تزریق است این موارد جز عوارض محسوب نمی‌شوند در واقع این التهاب محل نوعی واکنش بدن در محل تزریق می‌باشد که کاملاً طبیعی است که بعد از چند روز برطرف می شود.

در اخر سعی کنید برای تزریق ژل خط خنده در کرج بهترین مارک وبهترین پزشک را انتخاب کنید تا کمترین عارضه از تزریق ژل خط خنده در کرج برای شما بوجود آید وبا اعتماد به پزشک خود بدون هیچ گونه نگرانی تزریق ژل خنده در کرج  را انجام دهید.

 

تزریق ژل خط خنده در کرج چه مزایایی دارد ؟

-نتیجه این تزریق  کاملا طبیعی دارد.

– شما برای این تزیق نیاز به داروی بیهوشی یا آرام بخش ندارید.

-نتایج حاصل از این روش با رضایتمندی بالایی از افراد برخوردار است.

اما این نکته را باید بدانید که تزريق ژل باید توسط پزشک با تجربه وماهر انجام شود

 

 

 

مدت تاثیر تزریق ژل خط خنده

مدت تاثیر تزریق ژل خط خنده بستگی به نوع ژلی  دارد  که در صورت شما استفاده می شود اگربه بروشورداخل جعبه ژل دقت کنید مدت اثر و ماندگاری ژل به درستی بر روی آن نوشته شده است البته این نکته را باید گفت که مدت دوام یک ژل دریک فرد با فرد دیگر متفاوت است.

همچنین باید گفت که تکنیک تزریق هم می تواند دردوام ژل تزریق شده تاثیر دارد مثلا ژلی به نام کلاژن یا هیالورونیک باید در لایه میانی پوست یا درم تزریق شود اگر خیلی سطحی تزریق شود ویا عمقی مثلا در زیر پوست یا داخل چربی زیر پوست تزریق شود دوام اثر آن خیلی کم خواهد بود و بالعکس . بطورکلی می توان گفت که مدت زما ن اثر انواع ژل ها با مارک های معتبر در در حدود۶ ماه تا ۳سال متغیر است .

 

تزریق ژل خط خنده ئر کرج

 

به این نکته توجه کنید که اگر گفته می شود تزریق  ژل خط خنده یک سال است به این معنی نیست که اثر پر کنندگی در طول یک سال مانند ماه اول است  بلکه باید گفت که  درشش ماه اول تزریق پرکنندگی ان خوب و مثل ماه اول است ولی از بعد شش ماه قدرت پرکنندگی ژل ها به عوامل متعددی بستگی دارد یکی ازاین عوامل  تکنیک تزریق  است  میزان چین وعمق چین های اطراف لب نیز تاثیر گذار است  و عامل تاثیر گذار بعدی تزریق ژل عمیق است یا نه

 

چگونه می توان تورم بعد از تزریق ژل خط خنده را کاهش دهید

این را بدانید که هرچیزی که برای سلامت بدن مفید باشد، برای پوست شما نیزومفید است و به تورم بعد از تزریق ژل خنده هم کمک زیادی می کند.

-برای کاهش تورم با نوشیدن مقدار زیادی از مایعات مثل آب و آب میوه پوست خود آب رسانی کنید

– بعد از تزریق ژل خط خنده در کرج از یک سری محصولات خاص گیاهی استفاده کنید؛ مثل کرم آرنیکا

– مصرف میوه ها و سبزیجات تازه زیاد کنید.

 

مزایای تزریق خط خنده

 

-در قسمتی که ژل تزریق شده است از یخ استفاده کنید

-در هنگام خواب بعد از تزریق ژل خط خنده در کرج، سرتان را بالاتر از سایر اعضای بدنتان قرار بدهید

-از قرص های آنتی هیستامین استفاده کنید

 

دکتر مینا ربیعی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =