Doing the hifi

هایفو در کرج

هایفو در کرج

هایفو در کرج یکی ازروشهای جوان سازی پوست است درحقیقت می توان گفت  هایفو یکی از مدرن ترین تکنیک های  لیفت صورت می باشد که ازروشهای غیرجراحی در جوان سازی پوست می باشد . هایفو درکرج را می توان گفت که از بی خطرترین روش های کشیدن پوست است.

 

هایفو در کرج

 

 

هایفو در کرج معمولا  تنها در یک جلسه  ودر حدود تقریبا ۴۵ دقیقه انجام می شود وکشیدن پوست با هایفوماندگاری بالای برای فرد دارد .در هایفو در کرج  هیچ جراحی  انجام نمی شود و این روش هیچ گونه خونریزی ای برای فرد ندارد ودر همان جلسه فرد به نتیجه دلخواهش  می رسد .

 

آمادگی لازم قبل از انجام هایفو در کرج

برای انجام هایفو در کرج لازم نیست فرد آمادگی خاصی را قبل از انجام هایفودر کرج داشته باشد وپزشک ابتدا سوابق بیماری فرد را قبل از هایفو مورد بررسی قرار می دهد .

سپس شروع به معاینه فرد می کند این معاینه بیشتر درقسمت صورت و گردن فرد انجام می شود. به جز در مواردی که فرد عفونت پوستی یا مشکلات  پوستی داشته باشد پزشک پس از معاینه بلافاصله کار خود را شروع می کند

 

هایفو در کرج چگونه انجام می شود

در هایفودر کرج پزشک از دستگاه هایفو با امواج اولتراسوند(مافوق صوت) استفاده  می کند .این امواج در نقطه ای ازعمق دلخواه پوست متمرکزشده و درمحل مورد نظرتابانده می شود که درنتیجه گرمای موضعی در نقاط واعماق  پوست و بافت زیرین  پوست به وجود می آید و باعث تخریب کلاژن قدیمی پوست می شود.

در هایفو در کرج پزشک ابتدا از ژل اولتراسوند درقسمت صورت و گردن بیمار استفاده می کند.سپس دسته هایفو را برروی پوست فرد قرارمی دهد .

این دسته باعث می شود انرژی اولتراسوند به پوست منتقل شود و این امواج می توانند سلول های پوست را در این قسمت  تحریک کند تا کلاژنی که تولید شده و باعث  بازسازی، بهبود و جوانسازی بافت ها می شود.

 

 

هایفو در کرج

 

هایفو درهر شخص بستگی به شرایط پوست بیماردارد . پزشک با توجه به میزان عمق پوست دستگاه را در آن تنظیم می کند. در این هنگام ممکن است که فرد در زیر پوست خود احساس گرما یا سوزش کند.

اگر می خواهید یک فرایند کاملا بی درد داشته باشید بهتر است که فرد توسط یک متخصص بیهوش شود. جلسه درمان هایفودر کرج به طور کلی  بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان لازم دارد  که این مدت نیز بستگی به پوست فرد دارد.

 

مراقبت های پس ازهایفو در کرج

بیماران بعد از اتمام هایفو در کرج ممکن است تا حدی درد خفیفی داشته باشند که بعد ازمدتی خود به خود برطرف می شود در صورت داشتن درد پزشک داروهای مسکن برای شما تجویز می کند .

پزشک ممکن است که بعد از هایفو در کرج کرم هایی را برای صورت تجویز کند تا از پوست در مقابل خورشید  محافظت کند بنابراین از این کرم ها به طور مرتب استفاده کنید.

پس از هایفو در کرج فرد بلافاصله می تواند به فعالیت های روزانه خود  باز گردد از کرم های ضد آفتاب برای محافظت از پوست خود حتما استفاده کنید .بهتر است هایفو در کرج بین ۴  تا ۶ هفته  انجام شود بین هر جلسه در حدود ۳ تا ۴ ماه بهتر است فاصله باشد.

 

کاربرد هایفو در کرج در چه قسمت هایی از بدن انجام می شود

از هایفو در کرج بیشتر برای بالا کشیدن ابروها ،رفع افتادگی پلک ، برطرف کردن  چین و چروک دورچشم ،برطرف کردن تیرگی و سیاهی اطراف چشم،  لیفت پیشانی ،لیفت گردن ، از بین بردن خط خنده ، لیفت چانه،برطرف کردن غبغب ، لیفت صورت ، لیفت گونه ها ، برطرف کردن خط اخم ،درمان منافذ باز پوست است.

 

مزیت هایفو در کرج

مزیت استفاده از هایفو در کرج

-هایفو در کرج یک روش کاملا ایمن است  که باعث درمان افتادگی پوست در افراد می شود این روش کوچکترین آسیبی به سطح پوست نمی زند.

-با روش هایفو در کرج بعد از انجام آن هیچ برش، بخیه، کبودی، قرمزی، زخم و التهاب بر روی پوست  ایجاد نمی شود

-بعد از انجام هایفو در کرج فرد می تواند به راحتی کارهای معمول روزمره خود را بدون هیچ مشکلی انجام دهد  و فرد نیاز به استراحت ودوره  نقاهت ندارد.

 

انجام هایفو در کرج

 

-انجام  یک جلسه هایفو در کرج به مدت یک تا سه سال  باعث بهبودی در پوست می شود . همان گونه که گفته شد در صورت رعایت اصول مراقبت از پوست هایفو با یک جلسه درمان تا مدتی طولانی به ویژه در صورت باقی می ماند

– با انجام هایفو در کرج فرد می تواند به راحتی خطوط و چروک های نازک را از بین ببرد.

-پوست شل شده گونه ها و پلک ها نیز با این روش به راحتی برطرف می شود .

-از لحاظ اقتصادی انجام هایفو در کرج نسبت به دیگر روشها  کم هزینه تر می باشد.

هایفو در کرج برای چه افرادی مناسب است

انجام روش هایفو مناسب افرادی است که پوست آنها تا حد زیادی  شل  شده باشد افرادی که احساس می کنند استحکام و سفتی پوستشان  کاهش یافته می توانند از این روش برای جوان سازی پوست استفاده کنند .

افتادگی ابرو و یا پلک نیز با هایفو در کرج قابل درمان است وافرادی که این مشکل را دارند می توانند از این روش استفاده کنند. به طور معمول افراد سی سال به  بالا  که دارای شل شدگی  ضعیفی در پوست خود هستند متقاضیان مناسبی برای هایفودر کرج می باشند

آیا هایفو درد دارد؟

بیشتر افرادی که از هایفو در کرج استفاده کرده اند بعد از برخورد اشعه های فراصوت به پوست  خود کمی احساس ناخوشایند دارند.

هایفو در کرج چه مدت دوام دارد

بعد از انجام هایفو  شما می توانید نتایج این جوان سازی پوست را در بدن خود به خوبی مشاهده کنید اما نتایج  حاصل از آن  بین ۳ الی ۷ ماه  زمان لازم دارد نتایج این کار تا یک سال دوام می آورند. البته این دوام بیشتر به پوست فرد بستگی دارد.

مدت دوام هایفو در کرج

 

در نهایت به این نکته نیز توجه داشته باشید که هایفو را می توان با دیگر روش های زیبایی  انجام داد.اما یک سری محدودیت برای استفاده از چند روش زیبایی به طور همزمان، وجود دارد. لذا قبل از انجام آن با پزشک خود مشورت کنید . هایفو باعث جوانسازی بافت ها می شود و کلاژن تولید شده به سفت شدن و لیفتینگ پوست شل شده نیز کمک می کند.

چند جلسه  باید هایفودر کرج  را انجام دهیم ؟

 

اکثر بیماران تنها نیازبه یک تا دو جلسه درمان با هایفوتراپی دارند. شما با انجام هایفودر کرج  نتایج  چشمگیری را از این روش جوانسازی به دست خواهید آورد و بهبودی پوست تا ۶ ماه پس از درمان اولیه قابل مشاهده است.

شما با مراجعه به متخصص پوست و مو می توانید تنها در چند جلسه  با انجام  هایفوتراپی پوستی جوان تر و زیباتر اشته باشید به طور کلی باید گفت که  هایفوتراپی برای برطرف کردن شلی و افتادگی پوست روش بسیار مناسبی است که شما می توانید با انجام ان این مشکل را برطرف کنید.

 

نکات مهم که در هايفودرکرج  باید رعایت کنیم

برای اینکه از نتیجه هایفوتراپی رضایت  داشته باشید باید به برخی  نکات زیر توجه کنید

– به درجه افتادگی پوست و میزان چین و چروک پوست خود توجه کنید

-هایفو با توجه به میزان افتادگی پوست صورت و سن شخص و عمق چین و چروک های پوست، با معاینه ی دقیق توسط پزشک انجام می شود زیرا در برخی مواقع به دلیل افتادگی و چروک پوست شما بایدهایفودرمانی در کنار سایر اقدامات درمانی و زیبایی مثل تزریق چربی یا ژل به صورت ترکیبی برای شخص انجام شود تا نتایج رضایت بخشی را برای بیمار داشته باشد .

 

مراقبت بعد از هایفو درکرج

تفاوت مزوتراپی با هایفوتراپی چیست؟

مزوتراپی در حقیقت  نوعی تزریق به سطح پوست است و اگر بخواهیم در لایه عمیق ‌تر پوست این جراحی را انجام دهید، باید از روش هایفوتراپی استفاده کنید. هایفوتراپی بیشتر برای افراد میانسال که چین و چروک‌شان عمقی است  مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آیا هایفوتراپی برای فرد عارضه‌ دارد؟

امواج هایفو مانند بیشتر امواج های دستگاه‌های جوانسازی مورد ایمن هستند و امواج آن یونیزه شده و خطرناکی نیست. و از آن می توان برای بیشتر افراد استفاده کرد. البته افراد برای انجام هایفو نباید هیچ گونه  ایمپلنت در صورت‌شان داشته باشند. افرادی که دیابتی نیز باید بیماری خود را کنترل کنند همپنین این افراد  نباید از داروهای کورتی استروئید یا تضعیف‌کننده سیستم ایمنی استفاده کنند.

 

هزینه هایفوتراپی

 

هزینه هایفوتراپی  به تجهیزات و امکانات درمان و نیز هزینه پزشکان  بستگی دارد. موضوع مهمی که در هزینه هایفوترایی تأثیر گذار است بخشی از بدن که قرار است مورد درمان قرار بگیرد زیرا قیمت هایفو برای هر بخش بدن متفاوت است و همچنین چه تعداد جلسات درمان مورد نیاز است.

 

دوام هایفو درکرج

نتایج هایفو تراپی

 

هایفوتراپی برای تمام کسانی که دارای افتادگی پوست یا شل شدن ملایم پوست هستند، روش مفیدی است. امکان استفاده از این روش درمانی برای کل صورت و گردن یا سایر نواحی خاص مورد نیاز وجود دارد. افراد جوان و دارای ظاهر زیبا نیز که به دنبال حفظ زیبایی و تداوم تولید عادی کلاژن طبیعی در بدن خود هستند، می توانند از این روش درمانی بهره مند شوند.

 

دکتر مینا ربیعی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =