جوانسازی در کرج

جوانسازی در کرج

جوانسازی در کرج

جوانسازی در کرج : با پیشرفت تکنیک ها وعلم زیبا سازی امروزه راه های فراوانی برای دستیابی به جوانسازی وجود دارد . این روشهای جوانسازی شامل کِرم های حاوی سلول های بنیادین وجوان کننده پوست است تا روش های بسیار مدرن و پیشرفته مانند جراحی پلاستیک است تمامی این روشها به فرد کمک می کند تا شما پوست جوان تر نسبت به سن خود داشته باشید در این مقاله به چندین روش های جوان سازی پوست اشاره شده است.

 

جوانسازی در کرج

کرم ها و لوسیون ها برای جوانسازی در کرج

امروزه داروهای متعددی برای جوانسازی پوست وجود دارد این داروها  جوانسازی که حاوی رتینوییدها، اسیدهای میوه، ماتریکسیل هستند  همچنین انواع ضدآفتاب ها، کِرم های حاوی استروژن گیاهی وکِرِم ها ولوسیون های حاوی ویتامین های مختلف به خصوص ویتامین های C و E استفاده می شود .

امروزه از کِرِم ها و اسیدهای میوه مانند آلفاهیدروکسی اسیدها برای لایه برداری پوست، و جوانسازی پوست استفاده  می شود برخی از این کرم های جوانسازی به ادعا شرکت های سازنده می توانند تحریک کلاژن سازی پوست را  نیزداشته باشند

لایه بردارهای شیمیایی برای جوانسازی در کرج

لایه بردارهای شیمیایی پوست که حاوی اسید میوه یا اسید تری کلرواستیک هستند یکی از روش های قدیمی برای جوان سازی پوست به شمار می آیند با وجود لیزرهای مختلفی که امروزه  وارد بازار شده اند، استفاده از این لایه بردارهای شیمیایی امروزه خیلی کاهش یافته است با این وجود این روش جوانسازی در کرج همچنان طرفدارهای زیادی دارد

جوانسازی در کرج با میکرونیدلینگ

در جوانسازی با میکرونیدلینگ پزشک وسیله‌ای که دارای سوزن‌های بسیار ریز و تیز است  استفاده می کند پزشک این سوزن ها را یه طور مکررو مرتب وارد پوست می‌کند این سوزن ها خیلی دردناک نیستند.

 

جوانسازی در کرج با میکرونیدلینگ

 

 

 

سوزن‌ها  موجود در میکرونیدلینگ آسیب‌های ریزی به بافت پوست فرد وارد می کند باعث می شود تولید کلاژن و الاستین افزایش یابد . قبل یا بعد از سوزن زدن موادی مانند اسید هیالورونیک یا اسید اسکوربیک استفاده می شود تا به صورت عمیق‌تر نفوذ کند. روش میکرونیدلینگ یک روش نسبتا بی‌خطر و کم هزینه برای افراد می باشد

جوانسازی در کرج با استفاده از بوتاکس

جوانسازی در کرج با استفاده از تزریق بوتاکس در بیشتر افراد برای برطرف کردن چین و چروک های پوست استفاده می شود  این چین وچروک که در بیشتر مواقع به دلایل پیری درافراد ایجاد می شوند با جوانسازی در کرج به روش بوتاکس برطرف می شود .

 

 

بوتاکس که نوعی سم طبیعی می باشد با نفوذ به لایه های زیرین پوست سیستم عصبی را در این نواحی  ضعیف می کند ،در نتیجه در مدت زمان بسیار کوتاهی، عصب های غیر ارادی نواحی تزریق را فلج می کند.

 

 

شما با تزریق بوتاکس نمی توانید چین و چروک ها ی پوست را برای همیشه از بین ببرید  تنها با خاصیتی که سم بوتاکس دارد ازعمیق شدن  چین وچروک جلوگیری می شود . جوانسازی با کرج با بوتاکس تنها برای در مدت ۳الی ۶ماه چین و چروک های ایجاد شده بر روی پوست شما را برطرف می کند .

جوانسازی در کرج با بوتاکس

 

جوانسازی در کرج با تزریق بوتاکس،می توان گفت  یک جوانسازی بدون عارضه برای فرد می باشد این روش عارضه بسیار کمی برای فرد دارد ضمنا جوانسازی در کرج  با بوتاکس برای برطرف کردن موقتی چین و چروک‌های ریز صورت، گردن و پیشانی بسیار موثر است. جوانسازی در کرج با بوتاکس بعد از گذشت یک مدت زمان کوتاه خود را نشان می دهد .

جوانسازی  در کرج با تزریق ژل

تزریق ژل از روش های جوانسازی در کرج می باشد که پوستی زیباو جوان برای فرد ایجاد می کند . جوانسازی درکرج با تزریق ژل برای افرادی  که در اطراف لب و یا پیشانی هایشان چین و چروک های عمیقی دارند بسیارموثراست. متخصص پوست در این روش با تزریق ژل در اطراف لب ها می توانند خطوط این ناحیه را از بین ببرد .

برخی افراد در ناحیه گونه و لب دچار شلی و افتادگی پوست می شوند که فرد با ، تزریق چند سی سی ژل  می تواند  جوانسازی در این ناحیه را انجام دهد ژل ها و یا پر کننده های فیلر می توانند به راحتی جوانسازی در این نواحی را انجام دهند.

 

 

تنها موردی که باید  قبل از جوانسازی در کرج با تزریق ژل در نظر بگیرید در این است برای دوام و ماندگاری تزریق ژل باید  بعد از مدتی آن را ترمیم کنید زیرا مواد تزریق شده توسط بدن جذب می  شوند  در نتیجه شما هر چند وقت یک بار باید آن را ترمیم  کنید این تزریق هرشش ماه تا  سالی یک بار باید تکرار شود.

تزریق فیلرهای بافت نرم

فیلرهای بافت نرم در بیشتر افراد  به زیر پوست تزریق شده  با این روش  استخوان گونه برجسته‌تر می شود خط آرواره نیز با این روش پُر می شود اسکارها ی به دلیل آکنه یا جراحی با تزریق فیلربرطرف می شود وگونه‌های فرو رفته و گودی چشم‌ها نیز با فیلر برطرف می شود.

جوانسازی در کرج با لیفت

جوانسازی در کرج با لیفت یکی از روش های جوانسازی پوست است . پوست تمامی افراد با افزایش سن قابلیت ارتجاعی خود را به مرور از دست می دهد که ابن امر  موجب ایجاد چین و چروک در پوست  افراد می شود ابروها و پیشانی بیشترین مواردی هستند که به حالت افتاده در می آید در صورتی که شما  در نواحی پیشانی و ابروها دچار افتادگی هستید می توانید با کمک  لیفت صورت خود را جوان تر کنید.

جوانسازی در کرج با مزوتراپی

جوانسازی در کرج با مزوتراپی در این روش  پزشک برای جوانسازی پوست از تحریک فیزیکی و شیمیایی استفاده می کند . واز داروهای مختلف در نقاط مورد نظر تزریق می کند .

مزوتراپی همان شلیگ گلوله دارویی به نقاط خاص بدن می باشد. تعداد جلسات مورد نیاز به مزوتراپی به مدت زمان درمان بستگی دارد هر چه این عارضه در ناحیه پوستی شدید تر باشد تعداد جلسات هم به نسبت افزایش می یابد.

جوانسازی با مزوتراپی در کرج

هزینه جوانسازی  در کرج

برای تعیین هزینه جوانسازی در کرج درابتدا باید مشخص شود از چه روشی برای جوانسازی می خواهید استفاده  کنید پس ازاینکه روش جوانسازی مشخص شد شما می توانید از پزشک خود در مورد هزینه جوانسازی پرس وجو کنید

به عنوان مثال در تعیین هزینه جوانسازی با تزریق ژل علاوه بردستمزد پزشک مواردی چون نوع ژل ، میزان تزریق و ناحیه مورد نظر تاثیر گذاراست.در تعیین هزینه جوانسازی با  تزریق چربی ، میزان چربی که باید تزریق شود و ناحیه مورد نظردر تعیین هزینه  تاثیر گذار است .

 

عواملی که باعث جوانسازی پوست می شود

 

– هر روز چهره خود را بشویید

بیشتر پزشکان توصیه می کنند  صورت  خود را دوبار در روزشستشو دهید. زیرا شستو وشوی  بیش از حد چهره می تواند چربی های طبیعی و رطوبت پوست شما را از بین ببرد که این امر  باعث می شود چروک ها عمیق تر دیده شوند. حتی ممکن است باعث ایجاد چین و چروک های جدید شود.

-از یک مرطوب کننده با کیفیت خوب استفاده کنید

بسیاری از مرطوب کننده ها شامل موادی برای جلوگیری از چین و چروک ها هستند.بهتر است دو بار در روز ازمرطوب کننده استفاده کنید.

-از نور خورشید اجتناب کنید

نور خورشید عامل شماره یک چین و چروک پوست است. مطالعات نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض نور خورشید در ایجاد چین و چروک بیشتر از از وراثت تاثیر می گذارد.

– سیگار نکشید

مطالعات نشان داده که دود سیگارباعث پیری پوست می شود. زیرا سیگار کشیدن  کلاژن و الاستین پوست را که برای جوان ماندن پوست لازم است، تجزیه می کند.

 

-از مصرف الکل اجتناب کنید

الکل به رگ های خونی پوست آسیب می رساند. همچنین همین امر باعث می شود به کبد شما آسیب برسد که می تواند چین و چروک در پوست ایجاد کند.

– آب کافی بخورید

هنگامی که پوست شما دچار کم آبی شده است چروک های شما می توانند عمیق تر ظاهر شوند. آب به سالم ماندن پوست کمک می کند و در جوانسازی پوست بسیار موثر است.

قبل از جلسات جوانسازی پوست، این مواردی را رعایت کنید

– قبل ازاقدام به جوانسازی پوست، ابتدا از طرف پزشک مورد معاینه قرار می‌گیرید تا میزان پیری پوست تعیین و مداوای مناسب برای شما برنامه‌ریزی می‌گردد.

– دو هفته قبل از انجام عملیات جوانسازی پوست، از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب خودداری کنید.

-در هنگام جوانسازی پوست، قسمت هایی  از صورت که جوانسازی در آن صورت گرفته است کمتر آرایش کنید.

– در صورت انجام “بوتاکس” و “مزوتراپی” و روش‌های با استفاده از سوزن، مدت سه هفته انجام لیزر مقدور نخواهد بود.

جوانسازی پوست

 

بعد از جوانسازی پوست، این مواردی را رعایت کنید

– در جوانسازی پوست به روش لیزرشما می توانید به فعالیت‌های روزمرّه‌ی خود بازگردید.

– پس از انجام جوانسازی پوست از تماس دست و به‌خصوص خاراندن محل مورد درمان  خوداری کنید. و از مواد ارایشی در محل مورد درمان استفاده نکنید.

– بعد از جوانسازی پوست، باید تا مدتی از کرم‌ِ توصیه شده‌ی ضد آفتاب استفاده کنید.

– از گرفتن حمام آفتاب و استفاده از سولاریوم تا دو هفته خوداری کنید.

 

 

دکتر مینا ربیعی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + بیست =