تزریق ژل لب در کرج

تزریق ژل لب در کرج

تزریق ژل لب در کرج

تزریق ژل لب در کرج که برای برجسته کردن لب‌ها استفاده می شود دربین خانم ها طرفداران بسیاری دارد تزریق ژل لب درکرج یکی ازروش‌های برجسته کردن لب‌ها ست که نسبت به سایرروش‌ها آسان‌تربوده و البته اثرموقتی هم دارد.

 

تزریق ژل لب در کرج

 

لب‌های برجسته یکی از نشانه‌های جوانی می باشد. با افزایش سن خانم ها میزان استروژن پوست آن‌ها کاهش می‌یابد و با مرور زمان لب‌های آن‌ها حجم خود را ازدست می دهند. امروزه برای برطرف کردن این مشکل ازتزریق ژل لب استفاده می شود و می توان گفت تزریق ژل لب یک روش کاملا غیرجراحی برای جوان سازی و زیبایی پوست است . تزریق ژل لب در کرج  توسط سوزن‌های بسیار باریک درزیر پوست انجام می شود.

 

تزریق ژل لب در کرج چگونه انجام می‌شود

قبل از شروع پزشک ابتدا ناحیه مورد نظررا تمیزمی کند سپس ازمواد بی‌حسی موضعی برای بی‌حس کردن این ناحیه استفاده می کند بعد ازاینکه این ناحیه بی حس شد .مقدارمناسب از ژل به زیر پوست بیمار تزریق  می شود تا به میزان مناسب برجسته‌سازی شود و لب به فرم مورد نظر برسد. بعد ازتزریق لب ممکن است مقداری کبودی، ورم و درد داشته باشد که پس از ظرف ۶ تا ۱۰ روز برطرف می‌شود. بعد ازتزریق ژل‌ به استراحت نیازی ندارید وشما می‌توانید بلافاصله بعد ازتزریق به کارروزمره خود باز گردید.

 

چه کسانی می توانند تزریق ژل لب را انجام دهند

افراد زیادی هستند که لب‌های نازک ، ضعیف و مسطح  دارند و این امر باعث می شود زیبایی صورت  شما  تاثیر منفی داشته باشد علاوه بر این، با مرورزمان وافزایش سن از حجم لب‌های افراد کاسته می شود.  پس اگر شما لب هایی ضعیف و نازکی دارید کاندید مناسبی برای تزریق لب محسوب می شوید .

 

نحوه تزریق ژل لب در کرج

چه افرادی نباید تزریق ژل لب در کرج را انجام دهند

لازم به ذکر است که بیماران دیابتی و یا بیمارانی که  فشارخون شدید وغیرکنترل‌ شده دارند تزریق ژل لب نباید داشته باشند همین طوردرافراد سیگاری به دلیل آنکه روند ترمیم زخم کندتراست بهتراست تزریق لب انجام نشود وبرای این افراد عوارض خواهد داشت.انتخاب روش‌‌های زیباسازی کاری کاملا تخصصی می‌باشد.

 

مراقبت‌های لازم  بعد از تزریق ژل در کرج

پس ازتزریق ژل لب در کرج بهتر است موارد زیررعایت کنید:

– پس از تزریق ژل لب در کرج لازم است یک گاز استریل برروی لب های فرد قرار گیرد تا با فضای خارج  تماس نداشته باشد .

– بعد ازاین که گاز استریل برروی لب ها قرارگرفت از ماسک استفاده کنید و تا آلودگی هوای بیرون تا جایی که ممکن است از

راه سوراخ های ایجاد شده بر روی پوست لب ، عفونتی ایجاد نکند.

-تا یک هفته پس از  تزریق ژل لب در کرج  از رژ لب استفاده نکنید.

مراقبتهای تزریق ژل لب در کرج

 

-پس از تزریق ژل لب در کرج تا ۲۴ ساعت حمام نکنید

-تا سه روز پس تا جای ممکن  در معرض هوای گرم یا سرد قرار نگیرید.

-تا سه  روز از خوردن مواد خوراکی سفت خودداری کنید

– احتمال کبودی موضعی در چند روز اول  بسیار خفیف وجود دارد.

-پس از تزریق ژل لب در کرج تا دو روز برروی محل تزریق نخوابید.

– طبق نظر پزشک ، لب های خود را ماساژ دهید .

– بعد از تزریق ژل لب در کرج از مصرف مایعات گرم و داغ و دخانیات تا یک الی دو هفته خودداری کنید  زیرا حرارت موجب تحلیل رفتن ژل های تازه می شود .

مزایا و معایب تزریق ژل در کرج چیست

مزیت مهم تزریق ژل لب درکرج این است که اگربه هردلیلی شما از تزریق ژل پشیمان شوید  بعد از گذشت چند ماه اثرآن از بین خواهد رفت واین یکی از مزیته ای مهم تزریق ژل در کرج می باشد . اما در مورد ژل‌های دایمی پشیمانی سودی ندارد.

تزریق ژل لب در کرج معمولا عوارض بسیار کمی دارد .اما هر نوع بدن واکنش خاصی به دارو نشان می دهد اما به طور کلی عوارض جانبی ناشی از تزریق ژل عبارتند از قرمزی، کبودی، ورم، درد، التهاب خفیف و عفونت است .

 

نکات مهم که باید در مورد تزریق ژل لب در کرج بدانید

 

– تزریق ژل لب در کرج فقط حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه زمان لازم دارد چون تزریق ژل لب در کرج  بدون بیحسی بسیار دردناک است. در صورتی که به لیدوکایین حساسیت دارید به پزشک خود گوشزد کنید.

 

– در بیشتر افراد لبها بعد از تزریق ژل لب در کرج معمولاً تورم دارند ویک تا دو هفته زمان لازم است تا لبها به فرم نهایی خود نزدیک شوند.

 

– بهتر است یک هفته قبل ازتزریق ژل لب در کرج از مصرف دارورهایی که خون را رقیق می کنند  مانند آسپیرین و داروهای مثل بروفن و ژلوفن خودداری نمایید تا ازخون مردگی یا خونریزی تزریق کاسته شود.

 

– بعد از تزریق ژل لب در کرج ممکن است در ابتدا قرمزی ، درد ، تورم درمحل دیده شود که در عرض یک هفته اول بعد از تزریق ، از بین می روند. برای کاهش این عوامل می توانید از کیسه یخ استفاده کنید.

 

– پزشک شما ممکن است انجام تزریق را در دو یا چند مرحله  انجام دهد و از شما بخواهد مابقی ژل را در خانه نگه دارید در این صورت باید ژل را در یخچال و نه در فریزر نگه دارید.

 

 نکات مهم درتزریق ژل لب کرج

 

 

 نتایج حاصل از تزریق ژل لب

به غیر از کیفیت ژل های که شما می خواهید تزریق کنید  مهارت  وتبحر پزشکی که می خواهید این تزریق را انجام دهد نیز بسیار مهم است. بهتر است  قبل از تزریق ژل لب در کرج از مهارت پزشک و کیفیت موادی که می خواهد  مصرف می کند مطمئن شوید .

 

نکته مهمی که شما باید به آن توجه کنید این است که از ژلهایی که  مرغوبیت و کیفیت خوبی دارند استفاده کنید زیرا بعضی از ژل ها به هیچ وجه برای تزریق در لب مناسب نیستند.

 

درصورتی که تزریق ژل لب در کرج شما مشکل داشته باشد بستگی به نوع ژل تزریق لب می توانید آن را تخلیه کنید و درمان آن مشکل  ندارد زیرا درمان برخی از ژل ها بسیار مشکل است.

 

در آخربا توجه به وجود  ژل های بی کیفیت که به طورغیرقانونی وارد می شود ،قبل از تزریق ژل لب در کرج حتما  ازنوع ژلی که مصرف می کنید مطمئن شوید. زیرا ژل های بی کیفیت ارزان هستند ولی بسیار گران برای شما تمام می شود . ژل ها ی که ارزان قیمت  هستند ممکن است گلوله شوند یا از جای خود حرکت کنند و منظره بدی را به وجود آورد.حتماً نام ژل تزریقی خود را بعد از تزریق از پزشک بخواهید وجعبه آن را در خانه نگه دارید.

 

 

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

 

برای تزریق ژل لب برای اینکه شما احساس دردی نداشته باشید پزشک شما از کرم های بی حسی موضعی استفاده می کند ، زیرا بدون کرمهای بی حسی  درد آن زیاد خواهد بود و تمایل افراد به تزریق ژل  کم خواهد شد. اما اگر عصب لب به طور کامل بی حس شود شما هیچ گونه دردی هنگام تزریق ژل احساس نخواهید کرد.

 

تزریق ژل لب در کرج

تزریق ژل لب در کرج  چه مقدار هزینه دارد؟

 

هزینه تزریق ژل لب در کرج  به کیفیت ژل مورد استفاده و حجمی که قرار است تزریق شود بستگی دارد که این حجم تزریق بر اساس میلی متر اندازه گیری می شود.

در بین ژل ها ی که پزشکان برای تزریق استفاده می کنند  ژوویدرم و رستیلن که از مارک های آمریکایی هستند قیمت بالایی  برای فرد دارند و مارک های اروپایی قیمت پایین تری  نسیت به برندهای آمریکایی دارند.

اما  ژل های چینی و کره ای ازژل ها ارزان  قیمت محسوب می شوند. اما بهتر است که این رابدانید که اگر بخواهید این تزریق ژل را برای هر دو لب انجام دهید حجم بیشتری ژل باید تزریق شود  که هزینه آن نیز به مراتب افزایش می یابد.

آیا تزریق‌ ژل لب در کرج عوارض دارند؟

مانند هرنوع تزریق دیگری تزریق ژل لب احتمال عوارض آلرژیک، درد به هنگام تزریق و پس از آن، تورم و احتمال کبودی لب‌ها و حتی احتمال نتایج نا مطلوب مانند عدم قرینگی  را اگر توسط پزشک باتجربه انجام نشود برای بیمار به همراه دارد تجربه پزشک و تکنیک تزریق درست همراه با مشاوره بالینی قبل از تزریق سبب می‌شود که نتایج  حاصل از این تزریق به خواست‌های بیمار نزدیک تر شود.

 

عوارض تزریق ژل لب در کرج

 

البته به غیر از تزریق ژل لب تزریق چربی و ایمپلنت هم انتخاب های دیگر برای برجسته سازی لب  محسوب می شود ولی این روشها نیز عوارض خاص خود را دارند.

یه این نکته توجه کنید که تزریق چربی برای فرم دهی و برجسته کردن لب ها زیاد مناسب نیست به این دلیل که این تزریق  برجستگی زیاد و حالت پف کردگی به لب ها می دهد. همچنین باید گفت که ایمپلنت ضمن این که نیاز به عمل جراحی دارد قابلیت تغییر ندارد در صورتی که در ژل افزایش اندازه یا تغییر فرم به راحتی انجام می شود ودوام ان موقتی است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 10 =