تزریق چربی در کرج

تزریق چربی در کرج

تزریق چربی در کرج امروزه یکی از روش های جوان سازی پوست مخصوصا در بین زنان  است .یکی ازنشانه جوانی وزیبایی یک فرد داشتن گونه‌های برجسته است، زیرا با گذشت زمان و بالا رفتن سن افراد به مرور زمان صورت افراد چربی‌هایش را ازدست می‌دهد،و گونه‌های آنها به حالت پهن و افتاده می شود وگونه ها فرو رفته به نظر می آیند.

بنابراین بیشتر افرادی که به این مشکل دچار می شوند برای برگرداندن حجم صورت و جوان سازی پوست خود به پزشک مراجعه می کنند. راههای زیادی برای جوان سازی پوست وجود دارد اما بیشتر پزشکان یکی از سه روش زیررا برای جوان سازی پوست  به شما پیشنهاد می دهند : تزریق چربی ،کاشت پروتز، پرکننده‌ها (فیلرها) و مواد قابل تزریق مانند بوتاکس است.

 

اقدامات لازم قبل از تزریق چربی چیست

-قبل از تزریق چربی پزشک ابتدا سابقه بیماری فرد را بررسی می کند .

-جراح از وضعیت  قبل از عمل بدن بیمار عکس تهیه می کند.

– شش هفته قبل ازتزریق چربی  سیگار کشیدن را متوقف کنید تا ترمیم زخم ها و جراحت بر روی پوست پس ازتزریق هر چه سریعتر بهبود یابد.

-قبل از تزریق چربی از مصرف آسپیرین، داروهای ضد التهاب  را قطع کنید زیرا احتمال خون ریزی بدن فرد پس از عمل جراحی افزایش می یابد

 

 

نحوه انجام تزریق چربی چگونه است

برای انجام تزریق چربی در کرج پزشک می تواند هم با بی هوشی عمومی وهم با بی حسی موضعی این تزریق را انجام دهد پزشک درمواردی که حجم کمی ازتزریق در ناحیه صورت باشد می تواند از روش بی حسی استفاده  کند و درمواردی که حجم زیادی ازچربی باید به بدن تزریق شود از بی هوشی عمومی استفاده می کند . تزریق چربی به طور کلی سه مرحله دارد،مرحله ی اول برداشت چربی،مرحله ی دوم جداسازی سلولهای چربی و مرحله ی آخر تزریق چربی  است.

 

How to Inject Fat in Karaj

برداشت چربی

درمرحله اول تزریق چربی در کرج پزشک ماده  تزریق را از نواحی مانند شکم ،باسن ،اطراف ران ها بر می دارد . برداشت چربی در بیشتر مواقع بدون برش انجام می شود.پزشک در ابتدای کار با تزریق سرم دراین نواحی و با کشیدن یا ساکشن مایع تزریق شده به صورت حرکت های رفت و برگشت چربی مورد نیازرا جمع آوری می کنند. چربی ها از طریق سرم تزریق شده به داخل سرنگ کشیده می شود. پزشک باید این مرحله را  با دقت وظرافت انجام دهد تا سلولهای چربی آسیب نبیند.

 

جداسازی سلولهای چربی

درمرحله دوم پزشک سلولهای چربی که در داخل سرم است  که در واقع  این چربی ها ترکیبی از سلولهای چربی وسلولهای خونی است را از هم جدا می کند.پزشک برای جدا سازی چربی وخون از دوروش  استفاده می کند یکی ازاین روشها سانتریفيوژ کردن است . در روش سانتریفیوژامکان آسیب به سلولهای چربی در هنگام جداسازی نیز وجود دارد. روش دیگراین است که پزشک  چربی بدست آمده  را یک مکان به طور ثابت نگاه  می دارد با گذشت زمان سلولهای چربی که سبک ترهستند به سمت  بالاترمی آیند و سلولهای خونی درسرم ته نشین می شوند و باگذشت زمان سلولهای چربی به آرامی از سلولها دیگر جدا می شوند.

 

 

تزریق چربی

مرحله سوم تزریق چربی در کرج این  است که پزشک سلولهای چربی  جدا شده را به آرامی در قسمت های مورد درمان تزریق می کند.البته به این نکته توجه کنید که تزریق چربی درصورت به صورت قرینه انجام می گیرد. اگر مقداراز این چربی ها اضافه بماند از آن می توان در صورت  لزوم برای ترمیم استفاده شود. البته بهتر است این چربی در فریزنگهداری شود تا سلولهای چربی از بین نرود .

 

 

 

مزیت تزریق چربی چیست

-مهمترین مزیت تزریق چربی در کرج این است که طبیعی به نظر می آید و یک‌دستی بافت چربی باعث می شود تزریق چربی در صورت  برجسته تربه نظر بیاید .با روش تزریق چربی فرد به هیچ  عنوان حس مصنوعی بودن  ندارد برخلاف روش های دیگر مانند پروتز که یک  برجستگی غیر طبیعی مصنوعی بودن به فرد  القا  می کند تزریق چربی این حس را به بیمار نمی دهد.

– تزریق چربی، به دلیل برداشتن بافت چربی از بدن خود فرد ، فرم دهی و اصلاح قسمت های دلخواه بدن به صورت طبیعی انجام می شود.

– ازدیگرمزیت های تزریق چربی در کرج نسبت به دیگر روش ها دراین است که در تزریق چربی هیچ برش پوستی برروی بدن وصورت فرد ایجاد نمی شود وهیچ اثری ازتزریق بر جا نمی‌گذارد

مزیت تزریق چربی

 

– ازتزریق چربی در کرج علاوه بر گونه و چانه برای جوان ‌سازی کل صورت نیز می‌توان استفاده کرد.

-ازروش تزریق چربی در کرج برای جوان سازی دست ها، رفع لاغری‌های موضعی درران‌ها ساق پا، مچ دست و پا و یا هرجایی که نیاز به اصلاح باشد، می‌توان استفاده کرد

– تزریق چربی در کرج در بیشتر موارد به صورت سرپایی، بدون بستری وبا بی‌حسی موضعی انجام می گیرد.

-دوره نقاهت در تزریق چربی در کرج بسیارکوتاه است  و فرد بعد ازچند روزمی تواندبه کار خود باز گردد.

 

 

چربي مورد نياز تزریق چربی درکرج از کدام ناحيه بدن تامین می شود

چربي مورد نیاز برای تزریق چربی در کرج  از کناره ران ها، شکم، باسن، پهلو يا کناره زانوها برداشته می شود و بعد از جدا سازی چربي خالص را با سرنگ به ناحيه اي از صورت که مي خواهيم پرتر به نظر برسد، تزريق می شود

مراقبتهای لازم بعد از تزریق چربی در کرج

-بعد ازتزریق چربی در کرج محل برداشت چربى با باند کشى ویا گن برای دوهفته ،محکم بسته می شود.

– بعد ازتزریق چربی در کرج به مدت یک هفته ازوارد کردن فشارزیاد به محل تزریق جلوگیری کنید تا چربی ها جا به جا نشود .

محل تزریق چربی و محلی که چربی از آن گرفته شده است برای مدتی دچار کبودی، تورم و درد شود. این حالت طبیعی است و به تدریج در طی چند روز تا چند هفته برطرف می شود.

– درهفته های اوّل تزریق، به مدت طولانی درمقابل آفتاب قرار نگیرید وازسونای خشک و بخارو حمام های طولانی مدت پرهیز می کند.

 

 

اقدامات لازم قبل از تزریق چربی در کرج

 

-درسه روزاول از کمپرس سرد درمحل تزریق محلی که چربی ازآن گرفته شده است قرار دهید ،سپس بر روی آن کمپرس گرم قراردهید تا کبودی و ورم  کمترشود.

– استفاده از نمک را تا حد ممکن محدود کنید تا ورم بدن شما کمتر شود.

– از روز دوم می توانید حمام کنید اما مناطقی که تزریق شده است را می توانید ماساژ ندهید.

– بعد ازتزریق چربی در کرج شروع به راه رفتن کنید و آرام حرکت کنید که هم از لخته شدن خون در پاها جلوگیرى شود وهم تورم صورت کم شود اما به مدت چند هفته از انجام ورزش شدید خودداری کنید.

-بعد از تزریق چربی در کرج لازم نیست بخیه وپانسمان  خود را بکشید زیرا درمحل تزریق چربی بخیه زده نمی شود.

– یک روزبعد ازتزریق چربی در کرج شما از کرم ضدآفتاب استفاده کنید و آرایش صورت مانعی ندارد.

– داروهای که پزشک برای شما تجویز می کند را تا آخر مصرف کنید.

 

کدام قسمت صورت چربی تزریق می شود

از تزریق چربی در کرج برای پرکردن فرورفتگی های صورت ،برجسته کردن لب و گونه ها استفاده کنید . البته از این روش برای افرادی که سیاهی دورچشم ،گود شدگی اطراف چشم ها و نیز افرادی که صورت لاغر و تکیده ای دارند  می توانند از این روش جهت جوانسازی صورت خود استفاه کنند.

 

تزریق چربی در کرج چند بار باید تکرار شود

برای نتیجه مطلوب تزریق چربی در کرج بهتر است ۴-۲ بار تزریق چربی باید انجام شود و این تزریق چربی در کرج چندین بار باید تکرارشود .برای این کار برخی پزشکان هربار از چربی تازه کشیده شده استفاده می کنند، وبرخی نیز تنها چربی را فریزمی کنند  و ماه‌های بعد تزریق می‌کنند.

دوره نقاهت و عوارضی تزریق چربی درکرج

دور نقاهت چربی معمولا تا دوهفته به طول می انجامد.عوارض تزریق چربی در کرج  نادر است،  اما گاهی تجمع کوچکی از چربی اتفاق می‌افتد که بعد از مدتی برطرف می‌شود، از عوارض دیگر تزریق چربی در کرج کبودی، نامنظمی و ایجاد کیست است .

کاربرد تزریق چربی در کرج

از تریق چربی در کرج به غیر از برطرف کردن، چین و چروک های عمیق در صورت ودست  می توان در سایر بخش های بدن نیزاز این روش استفاده کرد.

-برای  پر کردن مناطق فرورفته صورت مانند گونه وزیر چشم

– برای برجسته سازی لب ها , گونه ها ,چانه

-برجسته کردن باسن

-بزرگ کردن سینه ها وهمچنین  بازسازی سینه با تزریق چربی درکرج انجام می شود.

– جوانسازی دست ها و بهبود ظاهری پوست دست

-پرکردن اسکار یا جای زخم فرورفته و سوختگی ها

کاربرد تزریق چربی در کرج

 

نتیجه نهایی  تزریق چربی در کرج چه زمانی مشخص می شود

پس از انجام تزریق چربی در کرج چندین هفته زمان لازم است تا نتیجه نهایی  حاصل از این روش را مشاهده نمایید .در چند روز اول به دلیل  تورم و کبودی نمی توانید نتیجه عمل را مشاهده کنید. حدود دو تا دو و نیم هفته  زمان لازم است تا تورم و چربی کاهش یابد . اما به طور میانگین می توان گفت پس از سه ماه شما می توانید نتیجه نهایی را مشاهده کنید.

 

آیا تزریق چربی در کرج دائمی است؟

این سوال که نتیجه حاصل از تزریق چربی دائمی است برای همه پیش می آید در پاسخ به سوال گفته می شود که  نتایج حاصل از این روش برای شما ماندگاری بالایی به همراه دارد و نتایج تزریق در نقاطی مانند صورت و گونه ها به مراتب طولانی تر از سایر نقاط بدن است.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 4 =