دستگاه آر.اف در کرج

آر.اف در کرج

آر.اف در کرج

آر.اف  در کرج یکی از جدیدترین فن آوری های جوان سازی پوست می باشد .دستگاه  آر.اف درحقیقت مجموعه ای از سوزن های بسیار ظریف می باشد که با کمک گرفتن از دستگاه آر.اف پزشک می تواند به عمق مشخصی درنواحی متفاوت پوست نفوذ کند وبا این دستگاه تا لایه درم پیش رود، پس ازقرار گرفتن سوزن ها درمحل مورد نظر جریان بسیار ضعیفی امواج رادیویی با شدت ودر زمان مشخص در سوزن جریان پیدا می کند.

 

دستگاه آر.اف در کرج

 

البته این امواج، گرمای اندکی دربخش درم پوست  ایجاد می کند که باعث تحریک کلاژن سازی وساخت  کلاژن های جدید در پوست می شود .در حقیقت  کلاژن بخشی از لایه درم پوست است که باعث می شود استحکام و شادابی پوست بیشتر شود .

نحوه انجام آر. اف ( آر.اف فراکشینال)

پزشک در ابتداسطح پوست فرد را به وسیله کرم بی‌حس‌کننده برای سی دقیقه می پوشاند بعد از اینکه پوست فرد به خوبی بی حس شد ازسوزن های که برای هر بیمار به صورت جداگانه است استفاده می کند.

سپس این سوزن ها را وارد سطح پوست می کند تا انرژی آراف از نوک سوزن  به داخل عمق پوست کلاژن وارد شود و همین کار باعث سفت شدن پوست و تحریک کلاژن‌سازی پوست می‌شود.

بعد از اینکه پزشک  سوزن را از پوست شما خارج  کرد ممکن است  یک قرمزی چند ساعته بر روی پوست ایجاد شود که این تورم بعد از یک الی دو روز برطرف می شود.

 

Cómo hacer dispositivo RAF en Karaj

 

 

بعد از انجام آر.اف در کرج بیمار بهتر است از کرم‌های ترمیم‌کننده و ضدآفتاب استفاده کند وسپس  به کار روزمره خود بپردازد

در۴-۳هفته بعداز آر.اف در کرج شما می توانید کشیده‌تر شدن پوست و شفاف‌تر شدن پوست خود را ببینید برای اینکه از آر.اف درکرج نتیجه بهتری کسب کنید ممکن است پزشک شماچندین جلسه آر.اف فرکشنال برای شما تعیین کند . این جلسات به‌صورت ماهانه انجام می شود.

مزایای استفاده از آر.اف درکرج  (فرکشنال )

انجام آراف درکرج از ایجاد تغییرات رنگدانه‌ای در پوست جلوگیری می کند .

همچنین آر.اف در کرج از ایجاد سوختگی در سطح پوست نیز جلوگیری می کند .

دوره نقاهت ار.اف فرکشنال  بسیار کوتاه وبه مدت یک یا دو روز است وعوارض جانبی ندارد.

کاربرد دستگاه ار اف در رکرج

 

انجام آر. اف فرکشنال زمان کوتاهی لازم دارد بنابراین دقت در آن بالا می رود.

آر.اف در کرج را می توان برای تمامی انواع پوست ها و با هرنوع  آسیب سطحی انجام داد وهیچ محدودیت خاصی برای آن وجود ندارد.

پس از انجام جوانسازی پوست  شما می توانید از موارد آرایشی استفاده کنید

کاربردهای دستگاه آر اف در کرج

از دستگاه آر.اف در کرج می توانید برای سفت کردن پوست ، برطرف کردن شلی پوست  استفاده کنید .ازآر.اف در کرج  همچنین می توانید برای سفت کردن غبغب و ناحیه فک استفاده کرد، درمان چین و چروک های پوستی، درمان چربی بیش از حد پوست ، با این روش امکان پذیر است از این دستگاه می توانید منافذ باز پوست را نیزدرمان کنید .

یکی از بهترین درمان ها با آر.اف در کرج اسکارهای آکنه می باشد، ترک های پوستی نیز با این روش قابل درمان است . درمان تعریق بیش از حد پوست یکی دیگر ازکارهایی است که می توان با آر.اف در کرج انجام دهید.

آمادگی  لازم قبل از انجام آر.اف (ار.اف فرکشنال)

قبل از انجام آر.اف در کرج از مصرف داروهای رقیق کننده خون ، آسپرین  ،ایبوپروفن و دیکلوفناک خوداری کنید.

قبل از انجام آر.اف در کرج  هیچ گونه مواد آرایشی برروی پوست خود استفاده نکنید و پوست خود را شستشو داده وپوست تمییز داشته باشید.

مزایای آر.اف در کرج

مراقبت های لازم پس ازانجام  آر. اف درکرج

-بعد ازانجام آر.اف در کرج می توانید از کیسه یخ استفاده کنید.

-بعد از انجام آر.اف در کرج تا برطرف شدن التهابات درمقابل نورآفتاب قرارنگیرید.

-تا ۲۴ ساعت بعد از انجام آر. اف در کرج صورت خود را نشوید.

– بعد از انجام آر.اف در کرج تا یک هفته از کرم ترمیم کننده برای در مان استفاده کنید .

– از کرم های شب، ضد چروک، لایه بردار و کرم های لک تا  برطرف شدن رفع التهاب پوست استفاده  نکنید.

جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال

یکی از روش های جوانسازی پوست استفاده از آر اف فرکشنال است در این دستگاه ازامواج مضر نوری استفاده نمی شودو امواج آر.اف در کرج جایگزین این امواج نوری خواهد شد درانجام آر.اف فرکشنال اپیدرم پوست آسیبی نخواهد دید و حرارت دستگاه فقط در قسمت عمقی پوست انجام می شود.

دستگاه آر.اف فرکشنال ی یکی از بهترین ودر عین حال از  بی خطر ترین راهها برای جوانسازی پوست است که تاثیر این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه جوانسازی پوست بیشتر است .در حقیقت  آر. اف ها با تحریک کلاژن پوست وترمیم کلاژن ها باعث سفت شدن پوست شما می شود .

مراقبت های بعد از انجام آر.اف در کرج

چه کسانی نمی توانند آر.اف در کرج را انجام دهند

-خانم های باردارنمی توانند از آر.اف در کرج  استفاده کنند.

– افرادی که فشار خون بالا دارند مناسب انجام آر.اف درکرج  نیستند.

– آر.اف در کرج برای کسانی که بیماری دیابت دارند روش مناسبی نیست .

این روش برای  کسانی که به تازگی در معرض نور خورشید قرار گرفته اند و پوستشان شل شده است روش بسیار مناسبی است .

ار.اف چگونه بر جای جوش ها اثر می گذارد

با انجام ار .اف در کرج این انرژی به لایه های عمیق پوست نفوذ می کند و جهت تخریب بافت های جای جوش گرما تولید می کند.این روش نسبت به روش های دیگربه سلامتی پوست  کمترین  آسیب  را می رساند.

ممکن است در چند روز اول  پس از درمان با آر.اف در کرج در نواحی پوست مقداری قرمزی ایجاد  شود که بعد ازمدتی این التهابات  از بین می رود .

 

جوانسازی با دستگاه ار .اف

 

 

برای جوانسازی پوست صورت با روش آر.اف در کرج به طور معمول سه جلسه به فاصله یک ماه برای هرفرد بهتر است انجام شود در صورتی که پزشک شما تشخیص دهد شما می توانید این دوره را هر ۶ ماه یکبار تکرار کنید. باید تا بهبودی این روش را ادامه دهید.

دردستگاه آر اف فرکشنال سوزن هایی برای نفوذ در پوست وجود دارد که  برای پیشگیری بهتر است این سوزنها به صورت اختصاصی و تنها برای یک نفر استفاده شود .

دستگاه آر.اف در کرج  یک روش مناسب برای جوان سازی پوست است که شما می توانید بدون هیچگونه نگرانی از این روش زیبایی استفاده کنید تا پوستی شاداب وزیبا داشته باشید.

 

تعداد چند جلسات درمانی آر.اف در کرج

برای بیشتر افراد توصیه می شود که بین ۳ تا ۵ جلسه، درمان با آر ‌اف فرکشنال انجام دهد. در صورتی که درمان با آر اف فرکشنال را طی چندین جلسه انجام دهید به نتایج بهتری خواهید رسید زیرا درهر جلسه درمانی قسمتی از پوست درمان می‌شود و بنابراین برای اینکه تمامی قسمت‌ها پوست شما درمان شود نیاز به تکرار پروسه می‌باشد. به همین خاطر انجام حداقل ۳ جلسه درمانی با فواصل یک ماهه برای دستیابی مزایای آر اف ضروری است.

آیا روش آر.اف  دردناک است؟

به طور کلی، احساسی که بیمار در حین درمان با آر‌ اف فرکشنال دارد، به تنظیمات دستگاه بستگی دارد. در صورتی که شدت امواج بسیار کم و خفیف باشد، بیماران به ندرت درد را احساس می‌کنند و فقط کمی احساس گرما در پوست خود خواهند داشت. اما با استفاده از امواج قوی‌تر در حین درمان، احساس بیمار شبیه ضربه‌ای ناگهانی روی پوست است. در نتیجه می توان گفت  درمان با آر اف فرکشنال تقریبا بدون درد خواهد بود.

 

دریک جلسه درمانی چه مدت زمان لازم است

در هر جلسه‌ی درمانی حدودا بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان لازم است. در صورتی که پوست بیمار حساسی داشته باشید قبل از انجام درمان، از کرم بی‌حسی استفاده می‌شود که برای تاثیر کرم وبی‌حس پوست بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه زمان لازم است. خنک کردن پوست و انجام مراقبت‌های لازم بلافاصله بعد از درمان (زدن سرم و ماسک به پوست)، حدودا ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد. بنابراین هر جلسه‌ی درمانی حدودا بین ۱ تا ۱٫۵ ساعت طول می‌کشد.

 

انجام آراف در کرج

چگونه آر اف باعث سفتی پوست مى شود؟

آر اف نیز مانند هر نوع دستگاه دیگر دارای ظرفیت تولید حرارت است و با گرم کردن لایه های عمیق پوست به تولید کلاژن و الاستین جدید و جذب سلول ها کمک می کند تا پوست قوی تر، ضخیم تر و جوان تر به نظر برسد.

مزیت استفاده از فرکانس رادیویی برای گرم کردن بافت ها در لیزر آر.اف ، در مقایسه با لیزرها دیگر در این است که فرکانس پایین رادیویی می تواند به راحتی به سطح عمیق پوست نفوذ کند، و به بهبود ساختار پوست کمک کند، اما لیزر به بهبود سطح پوست کمک می کند.

آیا آر اف ایمن است؟

با توجه به تحقیقات در زمینه آر‌اف فرکشنال انجام شده است باید خاطر نشان کرد که این روش درمانی کاملا برای فرد  ایمن و بی‌خطر است. و می توان گفت که لیزر آر‌اف بدون درد و آرامبخش است.

در آخر باید گفت که هایفو و آراف از روشهای جوانسازی پوست است که شما می توانید با کمک و تشخیص پزشک خود این روش جوانسازی را انتخاب کنید تا پوستی شاداب تر و زیباتر داشته باشید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =